O Firmie

O Firmie

Domovia – Twoim Partnerem w Świecie Nieruchomości w Zamościu

Witaj na stronie internetowej biura nieruchomości Domovia w Zamościu! Jesteśmy dumni, że możemy Cię przywitać i opowiedzieć nieco więcej o naszej firmie oraz naszej pasji do nieruchomości. Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci zrealizować Twoje marzenia o własnym domu lub mieszkaniu, to dobrze trafiłeś!


Nasza Misja

Domovia powstała z myślą o tym, by uczynić proces kupna lub sprzedaży nieruchomości w Zamościu łatwiejszym, bardziej przejrzystym i przyjaznym dla naszych klientów. Nasza misja to nie tylko pomaganie w znalezieniu wymarzonego miejsca do życia, ale także tworzenie długotrwałych relacji z naszymi klientami, opartych na zaufaniu, profesjonalizmie i pasji do nieruchomości.


Nasze Wartości

Profesjonalizm: Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają rynek nieruchomości w Zamościu. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami, aby zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie.

Indywidualne podejście: Rozumiemy, że każdy klient ma inne potrzeby i oczekiwania. Dlatego staramy się dostosować nasze działania do Twoich konkretnych wymagań, abyś był(a) w pełni zadowolony(a) z naszych usług.

Zaufanie: Działamy w sposób transparentny i uczciwy, zawsze dbając o interesy naszych klientów. Twoje zaufanie jest dla nas niezwykle ważne.


Nasza Oferta

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z rynkiem nieruchomości, w tym:

  • Pomoc w sprzedaży nieruchomości.
  • Świadczymy usługi w całym kraju.
  • Profesjonalne doradztwo nieruchomościowe.
  • Pomoc w znalezieniu i zakupie nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych.
  • Pomoc w wycenie nieruchomości.
  • Świadectwa charakterystyki energetycznej
  • Pomoc w usyskaniu kredytu.


Nasz Zespół

Nasz zespół to pasjonaci nieruchomości, którzy kochają to, co robią. Jesteśmy gotowi podjąć wyzwania związane z rynkiem nieruchomości w Zamościu i zawsze dążymy do osiągnięcia najlepszych rezultatów dla naszych klientów.


Skontaktuj Się z Nami

Jeśli masz pytania, potrzebujesz porady lub chciałbyś rozpocząć współpracę z nami, to zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc w każdym aspekcie nieruchomościowych przedsięwzięć.

Z wyrazami szacunku
Zespół Biura Nieruchomości DOMOVIA
Domovia Nieruchomości 
Ul. Grodzka 2, 22-400 Zamość
e-mail: biuro@asiedelcka.pl
tel. 691 948 900

Podstawy prawne
Działalność Firmy regulują przepisy prawne, które w sposób szczegółowy określają zakres i charakter naszej działalności, sposób jej wykonywania, a przede wszystkim wskazują obowiązki, jakie należy wypełnić wobec Klienta.
    • ustawa o gospodarce nieruchomościami
z dnia 21 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2004 r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami), w szczególności Dział V Rozdział 2;
    • standardy zawodowe pośredników i zasady etyki zawodowej
ustalone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości w porozumieniu z Powszechnym Towarzystwem Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości, uzgodnione 18 marca 2009r. z Ministrem Infrastruktury na podstawie art. 181 ust. 5 ustawy z 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. 2004r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami);
    • ustawy o ochronie danych osobowych
z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami);
    • ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
z dnia 16 lutego 2007 r. (Dz. U. 2007r. Nr 50, poz. 331, z późniejszymi zmianami).